Makina me qera

Auto Kadi ofron makina me qera. Prane pikes sone ne autostraden Tirane-Durres ju mund te gjeni disa lloje makinash si Ford, Mercedes, BMW, Audi etj.

Makina ne shitje

Gjithashtu te gjitha makinat tona jane ne shitje. Ne disponojme makina te te gjitha llojeve dhe me karakteristika te ndryshme.

Sherbim karrotrec

Te gjitha bizneseve por edhe individeve Auto Kadi ju ve ne dispozicion karrotrecin e tij per te mundesuar zhvendosjen e makines suaj. Gjithashtu ju mundesojme edhe importin e makinave nga jashte vendit.

Back to top